Kommenteeri

Evelin Virnas aka Efka Photo muutumine

Evelin on üks minu parimaid sõbrannasid ja kui ta tuli mu juurde sooviga oma fotograafi imagot muuta, siis olin pehmelt öeldes meelitatud. 

Evelin Virnas on parim beebide ja rasedate fotograaf, keda tean. Seda uhkem olin, kui ta usaldas oma imago muutmise minu kätte. Loomulikult ei saa ma kogu au üksinda endale võtta - Evelin on üsna nõudlik ning iga etapp sai läbitud üheskoos.

Sõpradele on keeruline kujundustöid teostada, kuna üritad nende asju alatasa millegi muu vahele pressida ja nad oskavad su poole alati kõige ebasobivamal ajal pöörduda. Nii juhtus meil ka Eveliniga... koguaeg! Aga õnneks ta tunneb mind piisavalt ja on kannatlik. Tulemus sai hea.

Evelini eelmine logo oli väga nunnu ja selline girly. Aga ajaga on küpsenud nii tema ise, kui ka tema stiil ning oli aeg muuta detaile ja ka värve... minu hinnangul "küpsemaks" on see märksõna. Alustasime fontide valikust ja valikuid on meeletult. Kõige suurem aeg kulubki alati kirjastiili ja värvide otsimise peale. Tahtsime säilitada seda käsikirja laadset lahendust, ent ei tahtnud muutuda tagasi liiga nunnuks ja lapselikuks. Fontide otsimisel on suureks abiks näiteks www.dafont.comwww.fonts.google.com/ ja eriti advanced oleks leida sobiv variant tasuliste kirjastiilide seast, et olla kindel, et see poleks nii tihedalt korduv, neid saab vaadata näiteks siit www.creativemarket.com/fonts. Loomulikult on google igati võimekas ning lehti jagub palju-palju.

Saime logo valmis ja hingasin kergendatult - üks projekt taas õnnelikult lõpule viidud. Olles veidi asja seedinud ja oma uue logoga harjunud, leidis Evelin, et värvid pole siiski päris need, mida ta uuelt logolt tahaks. Asusime taas otsingute teele - siin on asendamatu abiline www.pinterest.com oma imeliste ideedega. Mulle meeldib Evelini põhjalikkus ja heas mõttes jonn. Logo jääb teda esindama loodetavasti pikkadeks aastateks ja keegi teine ei saa tema eest lõplikku sõna öelda. Seega nokitsesime edasi ja eile jõudsimegi sobiva lõpplahenduseni - õrn ja küps.

Lisa kommentaar

Email again: