Kommenteeri

Heidi Tordipilt ja logo

Heidi on minu sõbranna - ja Heidi Tordipilt on tema uus ettevõtmine. Tahate teada, kuidas sündis tema visuaalne identiteet?

Heidi rääkis mulle kunagi, et ta soovib teha kookidele ja tortidele prinditavaid pilte. Kuna ta on trükikunstis igati osav käpp, siis tundus idee lapsemänguna. Mina hindan inimestes igasuguseid initsiatiive ja seetõttu innustasin teda ka omalt poolt. Mõeldud-tehtud, ei läinud kaua aega mööda, kui Heidi teatas, et tal on nüüd printer ja muu vajalik olemas - nüüd on logo vaja!

Istusime ja mõtlesime... mõtlesime ja istusime... jõudsime ideele, et oleks väga armas ja personaalne ehitada tema uus ettevõte justnimelt tema isikule. Kuna tegemist ei ole saja inimeselise meeskonnaga, siis on see ka igati sobilik. Heidi on blond ja igati kaunis naisterahvas ning oleks olnud patt mitte tema imeilusat välimust ära kasutada. Nii hakkasingi katsetama kõikvõimalikke lahendusi ja jõudsin sellisele tulemusele - armas, veidi boheemlaslik, naiselik. Minule igatahes meeldis! Heidi ei öelnud ühtegi paha sõna (või ei julgenud öelda) ja edasi oli lihtne. Õiged toonid ja detailid ja logo oligi valmis - valmis ühe õhtuga.

Läksin sellest nii hasarti, et hommikuks oli mul valmis ka veebi algne kondikava ja disain. Eelnevalt oli muidugi vaja ka registreerida domeen, milles olen mugavusest jäänud veebimajutuse ustavaks kliendiks ja registreerida email(id). Kuna tihtilugu ei tea kliendid sellest maailmast midagi, siis võtan selle koorma enda kanda ning teen kõik registreerimised nende eest ära. Hiljem on mul hea ja mugav ka haldust teostada. Nii tegime ka Heidiga. Nüüd ongi Heidi veebis veel palju nokitsemist aga tellimused saate sellest hoolimata mugavalt ja kiirelt talle edastada.

Niimoodi sündiski praktiliselt ühe õhtuga selline logo ja bränd tervikuna. Oleks see vaid alati nii lihtne, et idee ja teostuse vahel tekib ideaalne sünergia ning lõpptulemus saabub nii kiiresti.


Lisa kommentaar

Email again: