Kommenteeri

Kliendid või sõbrad

Vestmint käib oma kolmandat eluaastat ja tänaseks on paljudest klientidest saanud armsad sõbrad, kellega lisaks tööjuttudele ka palju muud põnevat toimetada saame. Üks sellistest klientidest aka sõpradest on Elen (Biolevi OÜ).

Saime Eleniga tööalaselt tuttavaks umbes 4-aastat tagasi. Tal oli vaja oma alustavale ettevõttele logo ja muid reklaammaterjale. Aja möödudes jagasime teineteisega aina rohkem isiklikke emotsioone, unistusi ja mõtteid. Elu on teinud palju keerdkäike ning Elen on minuga Vestminti sünnist saati käsikäes käinud ning oleme teineteise ettevõtetele tasapisi kaasa elanud.

Olen väga tänulik usalduse eest, mida Elen mulle ikka ja jälle pühendab. Alati, kui tulemas on uus toode, kampaania või idee, siis saame kokku ja arutame asju... Teeme kohvi ja koogi kõrval ajurünnaku. Mitte, kui koostööpartnerid, vaid kui sõbrad. Nii ka täna - Elen sai trükist kätte uute toidulisandite pakendid, mille Vestmint kujundas. Imetlesime siis koos oma "beebit" ja mõtlesime, kuidas oleks seda targem tarbijatele esitleda. Suurim viga, mida tehakse, on see, et haaratakse kinni igast pakutavast reklaami pakkumistest. Tegelikkuses on see vaid raha raiskamine. Turundusjuhtide tööst võtab meeletu aja graafikute planeerimine ja tulemuste analüüsimine. Kunagi toon näiteks kindlasti ka mõne turundusplaani aga sel korral peatun sel teemal väga põgusalt. 

Ühtlasi usaldas Elen oma uue toote minu kätte katsetusele - kas on ikka piisavalt hea, et seda mühinal müüma hakata? Lahe!

Elen rääkis meie toredast koostööst ja klapist ka oma õele, Elinale. Saime kokku ja olin segaduses - kui lahedad inimesed on minu ellu sattunud! Elinaga alustasime koostööd ettevaatlikult ning pigem tasa ja targu. Tänaseks on meie tutvusest välja kasvanud tihe koostöö ja tore sõprus. 

Võiks ju mõelda, et graafilise disaineri elu möödub arvutiekraani ees aga minu elu on palju põnevam. Olen kohanud imetoredaid inimesi, saanud palju sõpru ja inspiratsiooni igasse päeva. 


Lisa kommentaar

Email again: