Kommenteeri

Lastefond ja head teod

Millal tegid Sina midagi head? Mina olen sellise loomuga, et kui saaksin, siis võtaksin kõik maailma kodutud ja abitud loomakesed enda hoole alla, aitaksin lapsi ja koguksin kodututele kõik oma peenraha.
Aga selleks, et abistada nii nagu kord ja kohus, oleme end kogu saba ja sarvedega lubanud Lastefondile.

Olen palju kohanud olukordi, kus jäetakse abi pakkumata, kuna finants-seis ei luba. Aga ei mõelda kaugemale - äkki on just Sinul pakkuda midagi, mida mujalt ei saa ja mida hädasti tarvis oleks. Et tagada pidev ja alati kättesaadav abi, siis tegime Lastefondi tragi naisperega diili - Vestmint tahab aidata ning parim viis selleks on pakkuda seda, mida me kõige paremini oskame. 

Nii algaski meie koostöö laheda juubelilehega, mis ilutses paljude eestlaste kodusid, kui ajaleht sel päeval postkasti potsatas. Kahjuks ei märganud ma sellest pilti teha ning seetõttu pole fotot jagada :( Kui kellelgi see leht alles on, siis oleks more than welcome, kui te seda ka minuga jagaksite.

Seejärel oleme veel teinud tiku-taku pisemaid ja suuremaid kujundustöid. Aga olulisemad tööd, mille üle mul ka endal väga-väga uhke tunne on, on Lastefondi logo (ja logoraamatu) värskenduskuur ja uus maskott Mõmmik! Ma ei tea isegi miks, aga tihti vaatan just neid projekte uuesti ja uuesti üle, kas ikka kõik sai nii nagu ma tahtsin... ja need meeldivad mulle endiselt väga! 

Logo ma ei muutnud oluliselt - vaid detaile: värvid, mõned läikekohad, täiendkirjed ja uus fonti valik.


Logo ja logoraamatu uuenduskuuri tehes tulime ideele, et iga Lastefondi toetaja võiks ju kanda uhkusega HeaTegija!-märki. Selleks töötasimegi välja sellise uhke märgi, mida näete ka Vestminti veebi all paremas nurgas. Kanname seda uhkusega! Aita Sina kah! 


Aga just hiljuti saime maha eriti nunnu ja vastutusrikka tööga - uuendasime armastatud maskoti Mõmmiku! Mõmmik on nüüd kaasaegsem, kui kunagi varem ja valmis kõiki abivajajaid- ja pakkujaid kallistama. Mõmmik seisab püsti, istub, hoiab silti ja teeb veel palju muud huvitavat. Siin üks võimalikest variantidest.

Lisa kommentaar

Email again: