Kommenteeri

Logo, mis tuli hingest

Eile tegin logo, mille disainis anti mulle vabad käed ning märksõnadeks olid: *naiselik, * pastelne, * õrn. Vältima pidin kindlasti lapselikuks muutumist. See oli minu jaoks JACKPOT! Olin eile täpselt sellises mõnusalt melanhoolses tujus, mul oli vaba õhtu ja ma ei saanud käsi paigal hoida - nokitsesin logo valmis!

Kuna tunnen Kaisat (KD ehk K Design) väga hästi ning tean tema iseloomu ja hoiakuid, siis temalik logo oli minu sees juba ammu valmis. Nüüd oli see vaja ekraanile saada. Nagu ikka logode puhul, alustasin esmalt siiski Pinterestist oma ideele kinnituse otsimist. 

Seejärel alustasin peamisest - fonti otsimisest. Kindlasti peab font andma edasi naiselikku ja õrna joont. Aga ei tohiks muutuda liialt klisheeks. Alguses kombineerisin omavahel kaks erinevat stiili fonti aga Kaisalt tagasisidet saades muutsin mõlemad siiski teineteist toetavaks.

Siis värvid - * pastelsed oli märksõnaks... Ma ei tahtnus päris kasti sisse jääda ja lubasin endale veidi siiski "hullamist". Põhja tegin tumesinise ja tekstilise osa elevandiluu tooni. Lilled said tehtud pastelsed ja õrnad, muutes logo veidi ruumiliseks ja mänglevaks. 

Selleks, et logo saaks kasutada erinevat tooni põhjade peal, leppisime kokku, et kasutusse jääb kaks erinevat tooni logo.

Lisa kommentaar

Email again: