Messil osalemine ja efektne messiboks

Blogi

Kommenteeri
Sõltumata tegevusvaldkonnast on ettevõttele oluline silma paista ning kasvatada oma kontaktide hulka. Parim viis tabada kaks ühe hoobiga on osaleda messil efektse ja meeldejääva messiboksi lahendusega.
Aastatega oleme kujundanud ja paigaldanud nii mõnedki messiboksi lahendused, kuid eriti soovin esile tõsta meie viimatist saavutust - Tartus asuva V Spaa messiboksi lahenduse välja töötamine Tourest messi raames. Räägin kogu Vestminti meeskonna eest, kui ütlen, et jäime tulemusega VÄGA rahule! 

Sedapuhku on efektne messiboks lahendatud väga lihtsate detailidega: 
Taustaseinad, mis imiteerivad hotellitube ja spaad; roll-up stendid eripakkumistega; kergelt läbikumavad paneelkardinat, loomaks ruumilisust, klaasist reklaamkandurid ja mööbel (tugitoolinurk, et klientidega mõnusalt vestelda; massaažitool; LED-valgustusega varustatud lett).

Selleks, et tulemus oleks efektne ja meeldejääv nii kliendile, kui ka Sulle endale, siis on meil mõned näpunäited: 

1. Messi korraldajaga suheldes ja messiboksi kinnitades veendu, et Sinu boks asuks messi hotspot-is ehk pööra tähelepanu asukohale. Pool tööd on Sinu eest ära tehtud, kui asud suurimate tõmbenumbrite läheduses.

2. Messil osalemisel on messiboks olulise tähtsusega ning tihti juhtub nii, et Sa ei teagi, mis võimalusi pakutakse. Üldjuhul kinnitad esmajoones vaid koha. Aga lisaks on Sul kindlasti vaja messiboksi karkassi, taustaseinu (mis ehitatakse nagu legoklotsidest/ paneelidest), põrandakatet jms. Uuri kindlasti lisavõimaluste kohta, sest läbimõeldud lahendus on ennekõike mugav.

3. Messil osalejad saavad tavaliselt messikeskusesse/ -paika päev-kaks varem kohale minna, et teha vajalikud ettevalmistused - kasuta seda aega targalt! Ära jäta asju viimasele hetkele, sest elu on õpetanud - ettearvamatusi juhtub... ja juhtub alati, kui seda kõige vähem ootad!

4. Kui tahad olla kindel, et asjad on messi alguse hetkeks korras, siis võta meiega ühendust - meie aitame!

Lisa kommentaar

Email again: