Kommenteeri

Tootepildistamine - soodsalt ja lihtsalt

Tegime oma väga heale kliendile uued tooteetiketid ning seejärel tegime ka professionaalsed tootefotod. Kuidas aga teha tootefotosid, kui eelarve on kitsuke ja professionaalseid vahendeid selleks ei ole? 

Vestmintil on tihe koostöö Evelin Virnas Photography-ga ja seetõttu on meie jaoks mugav,  ja ka suurepärast tulemust arvesse võttes, hädavajalik igal võimalusel tema oskusi kasutada. Näete, kuidas tema oskab lihtsast tootest teha kauni foto ning lisades juurde meie fototöötlus on tulemus väga hea:

Foto töötlemisel mängisime veidi valgusega, lisasime ja rõhutasime varje ning lõikasime ära kõikvõimalikud üleliigsed nurgakesed ja murdekohakesed. Minu hinnangul sai tulemus igati hea ja professionaalne. 

Kellel ei ole aga võimalik fotograafi palgata, siis saate whiteboxi ka ise luua. Leidsin netist päris asjaliku video, mida tasub sellisel juhul järgida. Ja nüüd küsite - milleks? Sest niimoodi ei jää kuvama halvasti paistvaid varje ja valgus ei mängi erinevalt. Seda eriti sellisel juhul, kui on vaja terve seeria pildistada ning tavavalgus muudab kõik pildid erinevaks. Kõige targem ja kindlam on muidugi pöörduda Vestminti poole, sest siin teeme pisikesi imesid igapäevaselt :)

Lisa kommentaar

Email again: