Tule tööle

Meie meeskond on üllatavalt pisike, ent löögijõud on meil suur. Oma töös oleme nõudlikud, mängulised ja vahel meeldib meile reegleid rikkuda.

Kas oled meie jaoks see õige?

Oleme ambitsioonikas meeskond, keda ühendab kirg luua tähendusrikkaid brände, meeldejäävaid disaine ja kelle jaoks pole ükski väljakutse ebarealistlik. 

Mõistame oma vastutust disaineritena ning seetõttu paneme end igapäevaselt proovile, võttes vastu kõige keerulisemaid projekte ja kliente erinevatest tööstusharudest nii avalikus- kui ka erasektoris.

Tugevad väärtused

Meie igat pingutust saadab tähendus ja mõte. Teame, miks ja kuidas töötame ja väärtust loome. Naudime protsessi. Muudame maailma ilusamaks paigaks, üks disain korraga.

Ootame oma meeskonda andekaid inimesi, kes oskavad hinnata koostööd ning jagavad meie väärtusi. Inimesi, kes naudivad inspireerivate kujunduste ja elamuste loomist.

GRAAFILINE DISAINER

Kui otsid väljakutsuvaid projekte ja kvaliteetseid tulemusi, siis oled õiges kohas. 

Vestminti graafiline disainer teeb tihedat koostööd projektijuhi, disainerite ja arendajatega. Eesmärgiks on pakkuda parimat kasutajakogemust ja terviklahendust – tehes kliendi elu võimalikult muretuks ja mugavaks. 

Eeldame, et Sul on graafilise disaini valdkonnas kogemus ja oskad olla meeskonnamängija. Loodame, et Sul on ambitsiooni oma töös ja ettevõtmistes pingutada. Soovime, et panustaksid oma teadmiste ja oskustega meie reklaamiagentuuri arengusse ja kasvamisse. Ootame andekaid ja koostöövõimelisi inimesi, kes naudivad inspireerivate disainide ja elamuste loomist. 

Vestminti graafiline disainer tunneb oma tööd

Meil käib töö ja vile koos – pakume paindlikku töögraafikut ja stopperiga teineteist taga ei aja. Pakume toetavat meeskonda, kes ringi nurgas Sind alati švammi ja rätikuga ootamas on. Hoolsa panuse eest pakume õiglast tasu. Pakume hulgaliselt väljakutsuvaid pisemaid ja suuremaid projekte. 

Oma töös oleme täpsed ja peame lugu kokkulepetest – hoiame oma kliente ja seame nende huvid prioriteediks.

Kui eelnev Sind kõnetas ja soovid endiselt meie meeskonnaga liituda, siis viimaseks märksõnaks enne otsuse langetamist on KIIRUS, sest meie suureks eeliseks konkurentide ees on justnimelt kiirus – me reageerime kiirelt, me töötame kiirelt ja oleme kiires arengus. 

Sobid meie tiimi?

Kui tunned, et sobid meie tiimi, siis saada oma CV ja lühitutvustus.