Jagan mõned päris humoorikad e-maili pealkirjad, mis panevad su target-i kirja avama.

Igapäevaselt saame mõne emaili, kus müüakse reklaami – vanal imalal moel. 35% kirja saajatest otsustab kirja saatuse pelgalt pealkirjast lähtuvalt. Aga on ka mõned pärlid – ühe sellise kirja tulemusena alustasin ka ise koostööd, kuna tahtsin tundma õppida, kes see tark inimene on… ja nagu arvasin, siis ta on äge!

Humoorikalt oma kliendile lähenedes, pead olema selles veendunud, et neil on sama huumorisoon, mis Sinul. Toon mõned näited, mis loodetavasti panevad Su loomingulised mahlad voolama – näited toon reklaami valdkonna näitel.

 

 

1. Pealkiri: “Kuna me kõik ei saa lotoga võita, siis …”
Jätkates kirja sisu: Võib-olla ei saa Sa rikkaks üle öö, kuid saad oma töös olla palju efektiivsem ja edukam, kui turundad oma tooteid teadlikult ja silmapaistvalt… ja edasi pane oma magic tööle.

2. Pealkiri: “Kolm veidrat sammu, kuidas oma töös parem olla”
Jätkates kirja sisu: Samm 1 – osta 2 suurt topelt-espressot ja anna üks oma kolleegile. Nüüd vaata, kuidas teie vaheline sünnergia toimib. Samm 2 – too esmaspäeva hommikuti kontorisse mõned sõõrikud ja saa “kuu parimaks töötajaks”. Samm 3 – kirjuta mulle oma järgmisest reklaamkampaaniast, et saada kõige ägedamad kujundused ja masterplaan, sest üheskoos tegutsedes ootab Sind peagi edutamine… ja mine sujuvalt oma teemasse.

3. Pealkiri: “Seda sa e-bayst osta ei saa”
Jätkates kirja sisu: Kas see pole imeline, et meie tooteid saad osta vaid meie veebilehelt või poest. Küll aga pakun Sulle võimalust saada oma tellimus kätte TASUTA juhul, kui teed oma tellimuse tänase päeva jooksul… ja mine sujuvalt oma teemasse.

 

 

4. Pealkiri: “Sa meenutad mulle Steve Jobsi”
Jätkates kirja sisu: Nagu ka Steve, oskad Sa märgata midagi suurt ning selle nimel tegutseda. Kas oled valmis oma järgmist ideed realiseerima? Hea meelega kohtuksin Sinuga, et arutada tegevusplaani ja võimalusi selle idee turundamiseks …

 

5. Pealkiri: “Sa meeldid mulle rohkem, kui mu onutütar”
Juhul, kui koostööpartneriga on kirjavahetus unarusse vajunud ja oleks hea sellele pisike boost anda, siis…
Jätkates kirja sisu: Meie viimasest kontaktist on päris palju aega möödunud aga endiselt oled palju lahedam, kui mu onutütar. Kuidas oleks, kui kohtuks sel nädalal? …

 

6. Pealkiri: “Su emale see meeldiks”
Kõikidele on emme arvamus oluline…
Jätkates kirja sisu: Su ema oleks väga õnnelik, kui sul jääks tema jaoks rohkem aega ja teeniksid rohkem raha, sest oskad oma tooteid oskuslikult müüa. Selles osas ei erine ka minu ema, mistõttu oleks hea mõte alustada koostööd… ja mine sujuvalt oma teemasse.