Teenused

Teenused

Emotsioonide loomine läbi disaini on meie igapäevane töö. Aitame Sul saavutada seatud sihid ja ambitsioonid.

0
Joodud kohvi
0
Kujundusprojektid
0
Disainitud logod
0
Rahulolevad kliendid
graafiline disain

Graafiline disain

Strateegiliselt läbimõeldud ja innovaatilised reklaammaterjalid loovad lisandväärtuse. Disainida on võimalik kõike, mida näeme, kogeme ja tunnetame. Usalda professionaale, kes tunnevad reklaamimaailma ning seda, mis Sind konkurentidest eristab – taga oma ettevõttele eelis konkurentide ees!

Bränd ja teenusedisain

Bränd ja teenusedisain

Bränd on kuvand väärtustest, millest hoolid ja lugu pead – Sinu ettevõtte olemus. Esmamulje saab tekkida vaid kord ning meie teame, kuidas luua tugev visuaalne identiteet, millest on tuntavad Sinu ettevõtte tugevused ja väärtused. Ideaalses maailmas käib teenusedisain üheskoos brändiga – strateegiliselt läbimõeldud teenused ja tooted tagavad meeldiva kliendikogemuse ning kasvatavad Sinu ettevõtte usalduskrediiti.

Turundus Bränd ja teenusedisain, Flaier, Logo disain, Pakend, Reklaammaterjalid, Reklaamplakat, Visiitkaart

Turundus

Reklaam ei ole vaid turundusjuhtide pärusmaa. Konkurents on igas valdkonnas tihe ning selleks, et silma paista ja meelde jääda, peab tegema reklaami. Vahet ei ole, kas juhid suurt korporatsiooni või pisikest pereäri. Anna endale eelis ning tööta koos oma ala professionaalidega. Vestmint teab, kuidas võimalikult efektiivselt jõuda ideest lõpptooteni ning tootmisliinilt kliendi ostukorvi!

graafiline disain

Veebidisain

Veebilehelt ootame kliendina lihtsust ja meeldivat keskkonda, soovime kiirelt leida seda, mida otsime. Veebileht ei erine Sinu meeldiva klienditeenindajaga esindusest – kujundame ka veebishopingu elamuseks, mida klient soovib uuesti kogeda!

Bränd ja teenusedisain

Küljendus

Hästi disainitud tootekataloog, raamat ja infovoldik kannab ettevõtte veendumusi ja pühendumuse. Edu saladus peitub põhjalikkuses ning seetõttu soovitame oma materjalide küljendamisel kasutada kogemustega kujundaja abi.

Turundus Bränd ja teenusedisain, Flaier, Logo disain, Pakend, Reklaammaterjalid, Reklaamplakat, Visiitkaart

Trükk

Pakume oma klientidele mugavust ja terviklahendust – kujundame, trükime ja teostame järeltöötluse. Pakume parima kvaliteediga erinevaid trükitehnikaid ja järeltöötlusi.

Meeldib, mida näed?

Luba meil olla oma ettevõtte taustajõud. Võta meiega ühendust ja alustame koostööd juba täna!